فعالیت‌ها در فناوری‌های حوزه انرژی گسترش می‌یابد

ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد تا در راستای توسعه فناوری‌های حوزه انرژی مرکز فناوری انرژی را با همکاری انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر (اتاق بازرگانی) راه‌اندازی کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از دستیابی به مرجعیت علمی کشور و ایجاد زیر ساخت های پژوهش و فناوری ملی در حوزه‌های کلیدی در نظر دارد تا اقدامات مختلفی را در سال جاری انجام دهد.

ایجاد مرکز فناوری انرژی در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، راه اندازی مرکز فناوری انرژی در تهران با همکاری انجمن انرژیهای تجدیدپذیر (اتاق بازرگانی)، راه‌اندازی صندوق پژوهش و فناوری انرژی و ایجاد شتابدهنده تخصصی بهینه‌سازی مصرف انرژی از جمله این فعالیت‌ها است.

راه اندازی مرکز فناوری انرژی در منطقه آزاد انزلی و راه‌اندازی مرکز پایش داده‌های انرژی‌های تجدیدپذیر از دیگر اقدامات مدنظر این ستاد در راستای توسعه فناوری‌های حوزه انرژی و حمایت از دستیابی به مرجعیت علمی در سال جاری است.

همچنین در حوزه ترویج و فرهنگسازی علم، فناوری و کارآفرینی نیز این ستاد در نظر دارد اقداماتی را از جمله برگزاری رویدادهای کارآفرینی و استارتاپی و المپیادهای حوزه انرژی، مشارکت در تولید محتوا برای برنامه های تلویزیونی و رادیویی در حوزه انرژی، اطلاع رسانی و فرهنگسازی از طریق به روز رسانی سایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی، تهیه سامانه پیگیری و اطلاع رسانی درخواست‌ها و طرح های واصله به ستاد و ترویج و فرهنگسازی در حوزه دانش آموزی اجرایی کند.اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، حدفاصل میدان دکتر حسابی و بلوار دانشجو، پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان