استارت آپهای برتر اینوتکس معرفی شدند

استارت آپهای برتر در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ به صورت آنلاین معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. سوچن از شرکت‌های خلاق حوزه صنایع دستی مستقر در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در این رقابت به مقام سوم دست یافت.

نهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۲۰ که به صورت آنلاین در پارک فناوری پردیس برگزار شد با معرفی استارت آپهای برتر به کار خود پایان داد.  یکی از بخش های نهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰، «اینوتکس پیچ » بود که استارت آپها در آن محصولات خود را ارائه کردند. در بخش اینوتکس پیچ ۱۲۰ استارت اپ از ۶ استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۲ تیم برتر به مرحله نهایی بر روی استیج ایده‌های خود را ارائه کردند و طرح ها از سوی داوران انتخاب شدند.

در این مرحله از رقابت که در استان‌های (سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان، خوزستان، مازندران و تهران) برگزار ‌شد، ابتدا تیم‌های استارت اپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه‌گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌گذاران محلی به معرفی ایده یا محصول خود ‌پرداختند.

استارت آپهایی که محصولات خود را ارائه کردند شامل «رفع تنبلی چشم با واقعیت مجازی»، «سامانه‌ای برای فروش دست سازهای بلوچی»، «شست‌وشوی مدرن با نانو مواد»، «ارائه محتوا برای مسافران»، «نرم افزاری برای کنترل زندگی افراد شیرین»، «ساخت دستگاهی برای رشد مجدد مو در افراد سرطانی»، «روی برای کاهش فسادپذیری محصولات باغی»، «راهکاری برای رفع چالش بسته بندی محصولات سنتی»،«کاغذهای رویشی»،«امکان ساخت میکروب‌های صنعتی انبوه»،«تولید شوینده‌های زیستی» بودند.

استارت آپهای «سوچن؛ سامانه‌ای برای فروش دست سازهای بلوچی»، «آنتی آلوپسیا؛ساخت دستگاهی برای رشد مجدد مو در افراد سرطانی» و«سایکلابس؛ رفع تنبلی چشم با واقعیت مجازی» به ترتیب رتبه های سوم تا اول شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین در نظر سنجی مردمی تیم استارت آپی که «نرم افزاری برای کنترل زندگی افراد شیرین» را طراحی کردند برگزیده شد.

 اطلاعات تماس

سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، حدفاصل میدان دکتر حسابی و بلوار دانشجو، پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان
تلفن: 054 - 33410086 دورنگار: 054 - 33410087
كدپستی: 9816893111
پست الکترونیک: info@sbstp.ir
sb.park@yahoo.com
پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان