بازدید مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان و هیأت همراه از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

مهندس سید مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان، به همراه جمعی از مدیران کمیته امداد شنبه 5 خردادماه 1397، از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان بازدید و ظرفیت‌های موجود در پارک علم و فناوری و واحدهای فناور را موردبررسی قرار دادند.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، در ابتدای این بازدید دکتر شهیکی تاش، رئیس پارک علم و فناوری، به توضیح فعالیت‌های پارک علم و فناوری و مراکز رشد تخصصی با تأکید بر مزیت‌های رقابتی و نسبی پرداخت. وی در ادامه رویدادهای شتاب استان موردبررسی قرار داد و عنوان نمود که رویدادهای شتاب در لایه‌های پایینی و در سطوح دانش‌آموزی در راستای توانمندسازی پایه‌ای و بنیادی ورود پیدا کرده و به معرفی مدرسه کسب‌وکار دانش‌آموزی و نیز مرکز فن آموز در راستای مسئولیت اجتماعی پارک پرداخت. ایشان در ادامه 14 کانون تخصصی پارک علم و فناوری معرفی نمود و سیستم منتورینگ و کوچینگ که مشاوره کسب‌وکار و بازاریابی را ارائه می‌دهد، تشریح کرد. دکتر شهیکی تاش در ادامه به معرفی مرکز نوآوری و صنایع خلاق مستقر در پارک علم و فناوری پرداخت و فعالیت تخصصی این مرکز را تولید محتوای حرفه‌ای در پلتفرم‌های مختلف ازجمله تولید گیم عنوان نمود.

در ادامه این بازید مدیرکل کمیته امداد استان به همراه هیأت همراه از شرکت‌های مستقر در پارک بازدید نمودند و هدیه‌ای با لوگوی کمیته امداد از طرف یکی از شرکت‌ها تقدیم ایشان شد. همین‌طور ایشان از یکی از شرکت‌های مستقر در پارک که در زمینه توربین‌های بادی عمود محور و نیروگاه خورشیدی فعالیت می‌کند بازدید کردند و دستوراتی را به مدیران خود در راستای همکاری با طرح‌های این شرکت صادر نمودند. سید مهدی عبادی همچنین از مرکز نوآوری صنایع‌دستی بازدید نمود و به همکاری با این مرکز در راستای توانمندسازی مددجویان کمیته امداد ابراز علاقه‌مندی کرد. در پایان این دیدار قرار شد تا دو سازمان همکاری‌های گسترده‌تری را در حوزه‌های مختلف داشته باشند و این دیدارها ادامه یابد.